| UrsuletssDePlus a întrebat:

am si eu o intrebare... vreau sa-mi iau un caniche. cum se ingrijesc si as mai vrea sa stiu daca se imbolnavesc repede.

Răspuns Câştigător
| Roman_Sebastian_1997 a răspuns:

Trebuie sa ai un sampon special, hainute, si sal piepteni zilnic deoarece sunt foarte pretentiosi.In privinta imbolnavirii este adevarat ca se imbolnavesc repede de aceea le trebuie hainute

1 răspuns:
| XxRoyalxX a răspuns:

Un caine se ingrijeste cu dragoste, nu iti trebuie instructiuni. Ii dai apa mancare, si dragoste. Daca ai grija de ei, nu se imbolnavesc, stai linistita.happy Succes! Mie imi plac cei stil lup. Sper ca si tie!happy