| cristinamax a întrebat:

Am si eu o problema, de cateva zile mi-am luat un hamster rasa (soricel dansator) si am observat ca emana un miros neplacut. Am spalat cusca si i-am pus alt rumegus dar degeaba. Miroase foarte nasol! Mai am un hamster rasa ursul negru, el este foarte curat si nu miroase deloc. As vrea sa stiu daca mai are cineva aceasta problema cu rasa asta de soricei, si daca exista rezolvare. Cel mai bun raspuns funda! Va rog mult sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| kalimdor a răspuns:

Pentru rezolvarea problemei cu mirosul poti gasi de la magazinul de animale un rumegus special cu ajutorul caruia nu se mai simte mirosul sau mai este un sac cu granule care le poti pune in rumegus si nu mai miroase

2 răspunsuri:
| DenisH a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, varumeo avea un porc de guinea si avea la el rumegus cu tot felul de mirosuri.Cumparai si tu. Bafta!

| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Eu te-as sfatui sa ii faci o mica baiata hamsterului. Ca pute...laughing. Ma gandesc logic, daca miros urat fac o baie.Plus avem drepturi egale.(cica) Asa ca la baita cu el...