| Anonimacereajutor a întrebat:

Bună TPU!
Am trei catelusi de trei saptamani, doua fete si un baiat.
Una dintre fetite vomita... e normal? Si daca nu este, din ce cauza poate vomita? Sa chem veterinarul? In rest nu pare sa aiba nimic altceva mananca doarme la fel ca ceilalti

Răspuns Câştigător
| AntoniaRules a răspuns:

Eu zic ca nu este cazul sa apelezi la un veterinar.Lasa-i sa bea lapte de la mama lor si va fi bine.E mica si organismul ei se obisnuieste doar mai greu.

Bafta!

| Anonimacereajutor explică (pentru AntoniaRules):

Multumesc de raspuns... si-a revenit acum, nu mai are nimic.

6 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Poate ca alimentele pe care i le dai nu sunt intocmai acceptate de organismul ei.
Recomand o vizita la veterinar. voma atat la om cat si la animal are anumite cauze si trebuie gasite solutii happy

| Anonimacereajutor explică (pentru Eduard619):

Multumesc pentru raspuns!

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Pentru siguranta ei dar si a celorlalti, apeleaza la medicul veterinar! Acesta te poate ajuta si chiar sfatui cum sa le intreti si sa le pastrezi in siguranta! Meriti"a doua sansa "