| Gabiițțaa a întrebat:

Am un Bichon care are 9 luni, cu toate vaccinurile și 5 pentru parvoviroza. Și cu toate astea a luat acel virus,azi am aflat și am început tratamentul cu perfuzii. Întrebarea mea este, cine a mai trecut prin așa ceva cu cățelușii? Și care e șansă să se facă bine?

1 răspuns:
| 1denisa8 a răspuns:

Șanse sunt, mai ales că nu e așa mic, alții mai mici si s-au recuperat. În acest moment nu ii trebuiesc doar tratament si chestii de genul, îi trebuie atenție și iubire pentru a avea la pentru a ce lupta. Cu cățelușul meu am trecut prin tot felul de probleme iar asta e scăzută printre multe altele. Acesta e un virus comun la caini, mai ales la cei de talie mică. Sper să se facă bine!❤