| Mary1398 a întrebat:

Am un caine de rasa Golden Retriever care are 9 luni. Pana acum 1 luna am mers pe Royal Canin Golden Retriever Breed puppy, care normal se poate da pana la luni.
Insa cainele meu s-a plictisit de acest gust al Royal-ului si am intrebat veterinarul daca este ok sa ii schimb mancarea...raspunsul a fost ca da, dar tot cu o hrana calitate Super-Premium.
Asa ca am incercat hrana uscata de la Rustican. (merge bine cu ea)
Intrebarea mea este:
- Ce alte firme de hrana uscata SUPER PREMIUM pentru caini, mai stiti sau care e cea mai buna?

Răspuns Câştigător
| Francesca1102 a răspuns:

Buna. Am avut si eu golden retriever insa veterinarul mi-a spus ca royal canin este o mare porcarie. Nu cumpara mancare doar pentru ca este scumpa si scrie ca este calitate premium, pentru ca nu inseamna ca este si buna si potrivita pentru catelul tau. Al meu nu mai voia sa manance niciun fel de hrana uscata... asa ca nu am avut decat sa ii dau hrana umeda si din cand in cand mancare normala si chiar a dus-o excelent si nu am avut probleme cu el. Incearca mai multe tipuri de hrana si vezi ce ii place mai mult!