| Usgs a întrebat:

am un perus si o zebra australiana in aceeasi camera si zebra canta toata ziua iar perusul a invatat sa faca ca zebra australiana.Sa mut zebra in alta camera ca sa nu mai o imite perusul?

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Bună! Poți încerca să o muți în alta cameră și să îi pui un instrumental liniștit, că așa poate va dori să imite acele sunete și nu va reuși happy.

| Alverto a răspuns:

Dacă nu vrei să mai o emite mută zebra australiana sau persul în altă cameră, dar e chiar amuzant asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poate imita și dintr-o alta camera.

| PeeWee96 a răspuns:

Fă în așa fel încât să îți fie ție bine, încearcă. Noi nu avem idee cum stă treaba acolo. Baftă happy

| GalacticOtter a răspuns:

Dacă a învățat să o imite, o sa o faca si din alta camera...