| fataciocolata a întrebat:

Buna TPU.Am un pui de pisica de 2 luni.
1.La cat timp trebuie sa-i schimb nisipul?
2.La cat timp trebuie sa-i fac baie?
3.Ce are voie sa manance? Pana acum a mancat bobite,lapte,pui pe gratar maruntit,parizer, etc.
4.Cat ma costa deparazitarea,vaccinul,taierea ghearelor, alte controale?
5.La cate ore este normal sa manance? A mea mananca foarte des, adica cam la 2 ore maxim.
6.Cei care aveti pisice,de ce mai are nevoie?
Multumesc mult, nu vreau copy-paste de pe google!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nisipu se schimba cand miroase sau e prea mult rahat in el, baie e suficient o data pe luna, e mancare pentru pisoi mici pana la o anumita varsta, costul vaccinului il zice veterinarul, ea stie cand trebuie sa manance nu are orar fix.

| untu a răspuns:

Stai in oras sau la tara?

| fataciocolata explică:

Si inca ceva, cum se administreaza corect pastilele pentru deparazitare?