| Oanonima12316 a întrebat:

Buna TPU...as dori sa imi cumpăr un Pomeranian Boo.(sper ca am scris bine) dar ni stiu dacă le cade parul...ma puteți ajuta?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Orice caine naparleste mai mult sau mai putin in sezonul de naprlire ( primavara si vara) si la orice caine ii cade parul daca are o boala de piele sau nu are nutrienti suficienti in organism.

4 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Le cade parul.
Boo e doar un pomeranian tuns si aranjat, nu o rasa

| Rozella a răspuns:

Da, le cade ca la majoritatea cainilor

| veronique122003 a răspuns:

Da, le cade parul (naparlesc) ca la toti cainii mai mult sau mai putin. Apropo: Boo e doar un caine-vedeta super aranjat. Rasa de fapt este pomerian si atat.

| Oanonima12316 explică:

LaLaura mulțumesc mult!