| Tsuna a întrebat:

Buna TPU as vrea sa cumpar sau sa fac rost de un liliac (animal nu floare) stie cineva daca se poate, si daca da de unde?

4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Pe lilieci nu o sa ii gaseti la un pet-shop ( nu se vand ca un animal de companie), de fapt cred ca nu o sa gasesti nicaieri lilieci de vanzare. ( eu am lilieci in magazie, stau la curte, deci, banuiec ca o sa ii gaseti oriunde in natura, daca doresti)

| GhostCommander a răspuns:

Se poate face rost da cam greu ca lilieci nu se vand.Cauta intr-o pestera happy

| danstuparu56 a răspuns:

Intro pestera happy

| Bobu_Boby_1993 a răspuns:

Ce faci cu el?