| tudi07 a întrebat:

As vrea si eu sa imi recomandati un site sau o firma specializata in vanzare de animale de companie, in special caini si pisici, dar sa fie o firma serioasa si de calitate nu tot felul de smenari... As fi foarte recunoscator + funda happy.

Răspuns Câştigător
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna.
O firma serioasa si de calitate nu exista! Exista doar canise specializate in cresterea une-i rase canine sau felise pentru pisici.
Int-adevar pretul puilor este mult mai mare, dar sunt sanatosi si rasa pura.

| tudi07 explică (pentru DenissaRoxana):

Da dar te rog sa imi recomanzi si mie, daca stii, o canisa serioasa... Pentru ca am dat peste o canisa pe tocmai.ro, mai exact Canisa Premium din Iasi, o canisa neserioasa care imi trimetea poze cu animale de la alte canise sau luate de pe internet. Pretul nu conteaza atata timp cat serviciile sunt de calitate, asa cat te tog daca poti sa ma ajuti si pe mine.

| DenissaRoxana a răspuns (pentru tudi07):

Caine sau pisica? Si ce rasa?

| tudi07 explică (pentru DenissaRoxana):

Pai deocamdata vreau doar o pisica sa ma obisnuiesc cu ea. Am vazut si mi-ar placea rasa british shorthair silver taby, sunt foarte dragute. Multumesc!

6 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Salut! Caini si pisici nu stiu, dar in afara de ele, orice animal iti aduce Nevertebrate.Livreaza oriunde in tara si nu fac promisiuni false! http://www.nevertebrate.ro/

| Mark72 a răspuns:

Salut, tudi, incearca sa pui un anunt pe olx.ro, sau pe tocmai.ro, iti garantez ca vei gasi cumparatori! Sper ca te-am ajutat, funda? :3

| tudi07 explică:

Da Mark, dar am cautat pe tocmai.ro si chiar mercador, insa gasesti tot felul de oameni, nu poti fi sigur de starea animalului iar pozele nu spun intotdeauna adevarul...