| anndrada98 a întrebat:

Azi de cam 10 min pisica mea a venit acasa schiopatand nu are urme de muscaturi sau altceva...cred ca a cazut si si-a rupt sau sclantit glezna nu stiu...nu stiu ce sa fac ii tremura labuta si nu vrea sa mearga ce pot face? cum azi e inchis la veterinar nu am unde sa o duc plzz help me sad.

2 răspunsuri:
| CyBeRnEtiCk a răspuns:

O supraveghezi pana deschide la veterinar daca face si daca pateste ceva te duci la farmacia pentru animale si ii spui ce are si aia sigur stie sau te uiti la labuta sa vezi ce are

| alexlaura91 a răspuns:

Daca nu se vaita ( miorlaie) ca o doare... atunci este semn bun si se va vindeca singurica. Insa daca o doare mergi cat mai curand cu ea la veterinar. adica luni. Fundita?batting eyelashes