| Maryx2003 a întrebat:

cainele meu a mancat un sfert dintr-o jumatate de felie de lamaie, poate pati ceva rau?

4 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Zahar sa nu mnance, ca moare. De la lamaie doar se kca altfel. parfumat happy Daca a mancat lamaie, avea greturi, ceva nu-i prieste. Daca il scoti afara, o sa observi ca mananca iarba, alt semn ca i-ai dat bobite, care, intre noi fie vorba, ii fac rau. Au chimicale. Cel mai sanatos e sa-l hramesti omnivor, cu resturile de la tine.

| Maryx2003 explică (pentru Sonia822):

Ii dau bobite o data pe saptamana, sunt constienta ca nu ii fac bine si de aceea prefer sa ii prepar eu mancarea

| darrio2007 a răspuns (pentru Sonia822):

Ca resturile de la ea sunt sanatoase! Ce amuzanta esti!

| Eu282838 a răspuns:

Nu poate pati nimic din cate stiu eu, dar pe viitor sa fi mai atent/a, sa eviti zaharul.