| MasterOfDisaster a întrebat:

cam cat costa un porcusor de guineea? pretul difera in functie de sex?

ps:cumparat din mall, sau un magazin din arad.
mersi, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Sp3edy a răspuns:

Porcusorul de guineea 50 de lei, Cusca 100 de lei, rumegus si alte chestii inca vreo 30-40 de lei. Deci un total de Aproximativ 200 de lei.

2 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Stiu eu o crescatorie foooarte buna, are niste exemplare superbe si sanatoase.Pretul unui porcusor este 130lei(are si pedigree).Se numeste Crescatoria Inka, poti cauta pe site-ul lor dar pe adresa lor de fb au mai multe exemplare prezentate(ramona inca)

| ChrissD a răspuns:

Eu am un porcusor de guinea l-am cumparat de pe ocazii.ro cu 100 lei femela si 110 lei baiatul.