| millar a întrebat:

cateaua mea a fatat undeva in aprilie, puii inca sunt cu ea si a inceput sa nu ii mai lase sa suga de ceva vreme si am observat ca azi i-au aparut niste scurgeri, ar trebui sa ma ingrijorez?
Inseamna ca iar i-a venit menstruatia?
Mentionez in martie a facut un an, nu stiu ce rasa e, dar are o inaltime medie.

4 răspunsuri:
| Addrriiaannaaaa a răspuns:

Daca a inceput sa-i creasca mameloanele si sa aiba scurgeri vaginale cel mai probabil se pregateste pentru un nou val de calduri.Fi responsabil
#sterilizeaza
Urmareste-o zilele astea si ne dai de veste.

| millar explică (pentru Addrriiaannaaaa):

Pai intentionez sa o sterilizez, faza e ca i.a venit prima oara la 9 luni ceva gen, a facut pui, si ei inca mai dau sa suga, nu stiu daca au ce, nu pot sa imi dau seama legat de asta. Si voiam sa o sterlizez in vara asta, dar am zis ca poate ii mai alapteaza.

| Addrriiaannaaaa a răspuns (pentru millar):

Cateaua trebuie separata de pui si poate fi sterilizata daca este in calduri.

| millar explică (pentru Addrriiaannaaaa):

Nu a fost si nu este in perioada aceia, nu stiu ce sa inatmplat atunci dar nu sa mai repetat