| anonimforlife a întrebat:

Buna TPU. Catelul meu a mâncat hârtie in timp ce eu dormeam. Acum a vomitat-o..nu a avut diaree.
Azi nu am șanse sa merg la veterinar decât pe seara.Ce ziceti sa fac? El a băut apa după ce a vomitat și a mâncat puțin apoi s-a pus la somn! Mulțumesc anticipat

Răspuns Apreciat de Editori
| carla2010 a răspuns:

Teoretic s-a ajutat singur, vomitand. Este bine ca mergi diseara la veterinar, de siguranta. Eu mereu am gasit chestii utile despre ingrijirea cateilor aici: https://rasedecaini.ro/sanatate/ Faptul ca nu a avut diaree este inca un semn bun. Fii calma, succes! happy

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu faci nimic, că nu este necesar.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

A eliminat-o prin vomă, iar restul va elimina prin excremente și nu se intâmplă nimic.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă s-a pus la somn e bine.