| Alinaaaapp a întrebat:

Buna, TPU! Catelusul meu are tendinta de a isi ridica un picior din spate (calca pe picior si il ridica imediat fara sa planga sau ceva). Uneori se ridica cu jumatate de corp. Habar n-am cum sa explic. Ideea este ca nu are nimic la labuta. Il apas si nu plage, practic nu are nimic, nu are vreun spin sau...
Tin sa mentionez ca astazi nu a fost asa de vioi ca de obicei.
Aveti ideea ce poate avea?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Du-l la veterinar sa-l consulte, ca poate avea luxatie de sold.