| Adam_Leo_1979 a întrebat:

Ce aplicatie fara bani pentru editat clipuri imi recomandati?(P.S. trebuie sa fie pentru PC) De exemplu, ce aplicatii folosesc youtuberii faimosi (Codrin, Zappy TV, Pinneaple Production) pentru. a edita?

3 răspunsuri:
| kalex a răspuns:

Alea gratis (fara bani) sunt bune de nimic. Oricum acesti youtuberi folosesc Sony Vegas, Adobe Premiere etc. Poate le piratezi.

-Sfat de la un editor video

| AdrianAntoine a răspuns:

Movie Maker. Dacă ai de la Windows 7 în sus, caută pe google "Windows Essentials" și îl iei de acolo. Dacă ai vista sau XP, e deja instalat.

| julia5454 a răspuns:

Majoritatea youtuberilor folosesc Adobe premier pro, dar softul costa de rupe. dar il gasesti gratis destul de usor, doar scrii pe Youtube cum sa descarc Adobe premiere pro gratis