| WellMb a întrebat:

Cum pot sa prind o bufnita salbatica (Anv aripilor aprox 120 cm ) vie?

1 răspuns:
| ghitaflorinregelegaming a răspuns:

Faci asa
ia o cutie mare baga un bat in subt ea si leaga batul acela cu o franghie dar franghie sa fie groasa casa te asiguri ca este potrivita si dupa aceea pui mancare sub cutie pui ce mananca bufnitele cauti pe internet asta si dupa ea cand vine sasi ia hrana tu tragi repede si tare de fringhie cu care ai legat batul si gata ai prins-o
la mine a mers
sper ca te-am ajutat
primesc fundita?