| vasrazvan27 a întrebat:

Daca sunteti fani George Buhnici, va invit sa intrati pe pagina de Facebook:https://www.facebook.com/Fan-George-Buhnici-182490694112 1411/ pagina este abia creata nu am apucat sa pun mai nimic pe ea. ideea e ca cine doreste sa fie: editor, moderator, promotor sau analist. sa lase un comentariu. PS: FIECARE VA AVEA CATE UN ROL

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt fan, de aia intru pe pagina lui de Facebook, pe blogul lui, pe cavaleria samd, nu pe pagini care copie poze de la el