| TheMusicBoy a întrebat:

Deci acum 2 saptamani mi-a murit cainele si vreau sa imi iau unul nou. As vrea sa adopt unul din rasa boxer mascil dar nu stiu unde sa caut. am intrat pe 10 site-uri si nu am gasit. Eu sunt din Bihor si daca stiti ceva astept raspunsuri! Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Rasa boxer se cumpara nu se adopta. daca vrei sa adopti dai anunt pe localitatea ta ca iti doresti sa adopti un pui de catel si astepti oferte, nu specifici neaparat rasa si vezi ce ti se ofera

| Yurisa a răspuns:

Du-te la adapostul de animale, acolo au multe varietati de caini de toate rasele

| TheMusicBoy explică (pentru Yurisa):

Nu prea as putea fiind ca acolo e locul in care m-am despartit de cainele meu cand a murit ca a trebuit sa il duc la incinerat acolo... deci e un loc dureros pentru mine...

| Yurisa a răspuns (pentru TheMusicBoy):

Si eu m-am despartit de pisica mea pe trotuarul din fata casei ca a calcat-o masina, dar asta nu inseamna ca nu mai ies afara de acum

| TheMusicBoy explică (pentru Yurisa):

Problema e ca poate nu gasesc rasa boxer...

| Yurisa a răspuns (pentru TheMusicBoy):

Nu inteleg, e dureros pentru tine sa te duci la adapost pentru ca acolo ti-ai incinerat cainele dar sa iti iei alt caine de aceeasi rasa nu e dureros?