| AlexaGamer a întrebat:

Este urgent adica stai sa va povestesc si va rog sa imi raspundeti. Deci fiindca in vara asta sunt zilele astea caniculare eu cu parintii mei vrem sa mergem la mare sau in alte parti adica la munte, la Brasov etceterta si sa stam cateva zile sau chiar o saptamana la mare. Dar nu putem pentru ca in apartamentul nostru avem o catelusa de aproape 2 ani, este de talie mica Bichon si o iubim dar nu putem sa mergem din cauza ca nu ne lasa la hoteluri cu ea si ce putem face?

Nu pot sa o dau la niste vecini in grija lor ca nu sunt de acord.
La bunica mea din apartament nu pot s-o dau pentru ca Bella, adica catelusa mea, va plange si nu pot s-o las singura! Ne simtim prost ca nu putem sa o lasam sau sa o ducem cu noi.
Noi suntem in Cluj, mai am niste neamuri la Vrancea dar nici ei nu sunt de acord sa o lasam acolo deci ce putem sa facem? Ne simtim rau ca toata vara numai acasa cel mai mult vom sta. Adica uneori mai mergem la Ciucea unde este un lac sau mergem la Belis la lacul ala de acolo dar nu ajunge trebuie sa mergem si la mare etc deci imi dati un sfat sau mai multe ceea ce putem face? Adica unde pot s-o las pe Bella sau cum sa fac si ce sa fac, am nevoie de ajutor.
Va rog frumos!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si eu de unde era sa ghicesc ca vreti sa-l luati cu voi? Am crezut ca vreti sa-l lasati la Cluj pana veniti! Invatati-va sa scrieti o intrebare completa! Si in localitatile unde mergeti pot fi semenea hoteluri. Trebuie doar sa cauti: http://bit.ly/2WLs8Z7
http://bit.ly/2WHH8Y0

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Simplu! O simpla cautare pe net si am gasit 3 hoteluri pentru caini: http://bit.ly/2IitSVM Ai si numarul de telefon acolo.

| AlexaGamer explică (pentru Salontanul):

Da, dar eu am nevoie in Constanta ori Brasov, alea sunt hoteluri prin Cluj-Napoca. Deci mai astept pana tata iese la pensie si ne luam rulota ca sa ne ducem cu caine cu tot in vacante. mersi de ajutor totusi happy poate sunt pensiunii de astea cu o camera si o baie prin Brasov ar fi okay ca doar nu ne-or face nimic lasa ca stiu cum sa ma adresez ca sa le zic sa ne primeasca acolo. Mersi din nou big grin

| AlexaGamer explică (pentru Salontanul):

Asa e mai okay multumesc mult! Nici nu ma asteptam sa gasesc pensiunii/hoteluri cu animale de companie big grin

| Salontanul a răspuns (pentru AlexaGamer):

Multumesc si eu pentru apreciere!

| Salontanul a răspuns (pentru AlexaGamer):

Si eu de unde era sa ghicesc ca vreti sa-l luati cu voi? Am crezut ca vreti sa-l lasati la Cluj pana veniti! Invatati-va sa scrieti o intrebare completa! Si in localitatile unde mergeti pot fi semenea hoteluri. Trebuie doar sa cauti: http://bit.ly/2WLs8Z7
http://bit.ly/2WHH8Y0