| sasha1265 a întrebat:

Eu am un hamster chinezesc si nu stiu ce fel de jucarii sa ii confectionez. I-am construit un tunel din tuburile de la prosoapele de bucatarie. Mai are si o rotita de plastic. Aveti vreo alta idee de jucarie? fundita+VOT

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Eu cand aveam hamster am cumparat o cutie de Lego si i-am facut un fel de fortareata, poti sa ii mai cumperi o biluta sau o migiuca mica si lui sigur o sa ii placa sa o rostogoleasca. Eu le mai luam si niste hartie [ alba neaparat, adica s anul fie de caiet] si le mototoleam si hamsterul tragea de ele pana le desfacea.
Eu cam asta le-am mai facut, nu am alte ideei.

1 răspuns:
| MeGustaaa a răspuns:

Si eu am rotita pentru el nu prea am idei am o casuta mai mica si scari