| k1dutzz a întrebat:

Buna TPU eu vreau sa ma lansez pe muzica dar mai intai as vrea pe youtube dar nu stiu cum sa o fac. As vrea un program cu care inregistreaza ce aude fara microfon adica eu cant si el inregistreaza.

2 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Fara microfon nu ai cum sa inregistrezi.
poti inregistra cu programul windowsului sau cu programe gen virtual dj, traktor, etcwinking
dar iti trebuie microfon (mergi la magazinul de calculatoare si este 5 lei unul)

| Dddsasul a răspuns:

Nu exista inregistrare audio fara microfon, mai gandeste si tu...