| Daaaanaaa a întrebat:

Buna TPU Îmi puteți spune niște semne ca să îmi dau seama că pisica mea e pe cale să nască va rog
DAU FUNDITA!

3 răspunsuri:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

E foarte agitata, miaună, nu își găsește locul. Dacă toate astea corespund și o vezi ca s-a pus pe o parte, las-o. Eventual îi pui o tavita cu apa lângă. De asemenea, pisicile nasc câte un pui la jumătate de ora. Dacă vezi ca a ieșit unul, nu te duce la ea, așteaptă pana începe sa își spele puii.

| Mete0ra a răspuns:

Are burtica mare

| Marina863737 a răspuns:

Eu am avut foarte multe pisici. Cand pisica năștea am observat ca mieuna altfel si încontinuu. Si asa de parca trage sa moara. Respira foarte des si e agitata, cauta un loc unde sa nască. Aproape de naștere trebuie sa aiba burta umflata. Daca are pui, trebuie sa îi dai mai multa mâncare ca sa faca lapte (carne, lapte, oua) Bafta!