| SaRRaMea a întrebat:

Intrebarea asta este pentru. cei care stiu despre The Vampire Diaries. Stiu ca sunt si carile si serialul, eu serialul l-am urmarit si este minunat, dar am vazut pe internet ca sunt si cartile si am cautat pe sunt site foarte bun cu carti online si cand am dat,, the vampire diaries,, la search mi-a dat doar vol. 1 si vol. 2 aman2 sunt cam de 600 de pag. si pe coperta lor ii arata pe damon, Elena si stefan. Dupa am scris in romana la search, am scris,, Jurnalele Vampirilor,, si mi-a dat mai multe mi-a dat mai multe rezultate am vazut iar vol. 1 si vol. 2 dar am mai vazut ca scria undeva,, Jurnalele Vampirilor,, vol.1 ( dar era alt fel coperta cartii, nu ii arata pe Damon, Elena sau stefan) si am vazut ca acea carte are vreo 200-300 pag si am mai vazut inca 3 carti la fel tot asa vol 1, 2, 3 si 4 toate 4 erau cam 200-300 pag si erau foarte ieftine si pe nici una nu ii aratape damon, Elena sau stefan si cand am vazut pe net am cautat despre ele imi dadea mai multe carti,, jurnalele vampirilor,, si eu nu stiu care sunt cartile bune care sunt facute dupa serial adica sa ii arate pe stefan, eleena si damon pe coperta si stiu ca sunt tot 4 vol, la cartile astea unde ii arata pe stefan, Elena si damon si cam toate sunt 600 pag.

Deci cine poate sa imi dee un site unde apar cartile, toate 4 unde pe coperta ii arata pe Elena, stefan si damon si sa aiba 600 pag. Va rog DAU FUNDA.

3 răspunsuri:
| Salluty a răspuns:

Scuze... Dar ai gresit categoria. Incearca sa o rescrii in filme seriale.

| SaRRaMea explică (pentru Salluty):

Si ce conteaza am crezt ca bun ca na Hobbies e legat de ce fac in timpul liber si ceea ce este, este ca citesc si daca nu sti nu raspunde cu copiilariile astea eu am vrut doar un raspuns doamen fereste straight face

| Salluty a răspuns:

Si eu ti-am sugerat sa schimbi categoria ca poate vei primi macar un raspuns. Din cate observi nu prea ai primit waiting
Si ce te aftici asa ca eu nu te-am injurat.