| FanOfPostMalone a întrebat:

Mi-am luat o catelusa acum 3 zile si anume Jack Russel Terrier. Vreau sa spun, ca noaptea nu ma lasa mai deloc sa dorm, are patut langa patul meu, lipit si vrea mereu in pat, si daca nu o pun incepe sa tremure. Ce sa fac? Chestia e ca, am luat-o azi noapte ca nu ma lasa sa dorm, in pat si cand sa se culce se baga in mine si sta lipita si se linisteste si adoarme imediat.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| superAndrei a răspuns:

Eu zic sa o mai lasi cu tine in pat pentru cateva zile,vrea sa simtasi ea un suflet viu! Incearca in primele zile sa stabilesti o legatura cu ea! Gandeste-te cum ar fi pentru tine sa te adaptezi intr-un loc in care nu ai mai fost niciodata,fara nimeni sa te ajute! Mai las-o asa cateva zile, o saptamana si ceva cu tine in pat si ziua joaca-te cu ea, ca sa-i stabilesti incredera. Apoi, poti sa incepi sa fixezi si niste reguli, iar cand simti ca ea e pregatita,"goneste-o" din patul tau d fiecare data cand vrea sa se puna in el, si arata-i incetul cu incetul unde ii este locul de dormit! Sper sa ai succes! Daca in primele zile te ocupi mai mult de ea, ea va gasi in tine un adebarat prieten!

2 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

E obisnuita sa doarma cu fratiorii ei si mama, nu singura. Daca o lasi sa doarma in pat, in pat o sa doarma mereu, e mai cald, mai confortabil si esti si tu acolo.

| suicidaltroughts a răspuns:

Ii place sa fie iubita.e ca si la copii mici, nu le place in patut, ci vor la mama lor.e clar ca te iubeste mult, much love :3❤