| GalacticOtter a întrebat:

Nu stiu daca ma poate ajuta cineva cu asta, dar încerc. Am doi hamsteri, de cateva zile unul dintre ei nu se simte deloc bine...are un an si ceva și piciorusele din spate i-au paralizat. Deși încă mănâncă, a slabit mult.L-am dus la veterinar si nu prea a avut ce sa ii faca...a mai pățit cineva asta? L-as putea ajuta cumva?

Răspuns Câştigător
| CiprianBombardierul69 a răspuns:

Poate l-a penetrat celalalt hamster si de aia i-au paralizat picioarele din spate