| adaadina a întrebat:

Buna TPU prietena mea isi va cumapara O CATEA si nu stie ce nume sa ii puna... puteti sa imi dati si mie niste nume dragutehappy... funda pentru cel mai dragut

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! ce dreguti sunt cateii nu-i asa? ei bine sunt multe nume. puteti chiar sa inventati poate depinde de culoare uite cateva pecare eu le stiu: bella
cleo
bety
suzy
moly
roxy
sisi
stela
sasha
bena
sunt multe, trebuie doar sa ai imaginatie si poate veti inventa voi un nume dragut
SUCCES!

4 răspunsuri:
| iulytruly a răspuns:

Stella, Pufy, Betty, Bella, Lola, Lily, Rosy, Moly, Zuzu, Honey, Muffy, Bibi, Fiona, Didy, Bubu, Nugget, Rubby, Rocky, Teddy, Shila, Emy, Angela, Cookie, Daisy, Gabi, Jessy, July, Niki, Kim, Lady, Christal, Crissy, Lory, Maddie, Tess, Terry, Zuki sper ca ti-am fost de ajutor big grin

| KiddaBăă a răspuns:

Si eu am o catea si i.am pus numele Celi ( Seli ) Mi se pare interesant acest nume. Cum spun si cei de mai jos, cu putina imaginatie, poti inventa si tu un nume dragut si totodata haios happy!

| allyx14 a răspuns:

As spune bety

| R0nYk a răspuns:

Fata:bella,kity,molly,blechi
Baiat:rex.bob.lex.kleenex.rocky.tom.