| DuLuFaNu a întrebat:

Recent mi-am luat un skate RCO, m-am uitat pe net si am vazut multi care ziceau ca nu sunt bune.Voi ce parere aveti? p.s sunt incepatoare

1 răspuns:
| Cristian_Diaconu_2001 a răspuns:

Neața! aici depinde,placa este relativ proasta in calitate din câte știu eu,am una rezerva rco dar nu prea am folosit-o sa iti zic exact cat de proasta ar fi, recomand totuși sa comanzi niste roti de silicon daca ai de plastic, și rulmenți sa ii cureți odată pe luna cu alcool sanitar, nu contează cat de buna e placa contează să știi sa te dai corect iar apoi când o să fi mai confortabila cu skatingu in general te poți gândi și la o placa cu calitatea mai înaltă, sper că ți-am fost de ajutor!