| KinderBeeeib a întrebat:

Buna Tpu.Scuzati categoria in caz ca nu vi-se pare adecvata happy.
In iulie mi-se expira abonamentul la telefonul meu (Samsung star 3) si mama si tata vor sa-mi faca cadou un telefon nou si eu m-am gandit la Samsung galaxy s 2.Intrebari:
1.Pe unde se mai gaseste (de preferat in constanta)
2.Este performant dupa parerea voastra? Si daca aveti, sunteti multumiti?

Răspuns Câştigător
| CăpshuniikMikkkk a răspuns:

Bună!
Găseşti garantat la magazinele Orange şi Vodafone sau Germanos. Este foarte bun telefonul, are o prietenă şi îi merge bine, cursiv fără erori constante
. Baftă!

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Da, este performant, dar are o hibă: se încălzește. Îl găsești încă la Orange, chiar dacă nu e în magazin, semnezi contractul și ți-l aduc ei.

| KinderBeeeib explică:

Samsung galaxy s 3 precizez

| Piitica a răspuns:

Da, este performant. Cam la orice magazin de telefoane din zona ta ar trebui sa gasesti.