| Neferu_Mari_1999 a întrebat:

Buna TPU, scuzati-ma pentru categorie, am nevoie de ajutor urgent pentru un caz special. Pe unde stau eu, in statia de autobuz sunt cativa catei vagabonzi. Peste o catelusa foarte mica a dat un tir, cred ca i-au paralizat picioarele din fata, deoarece le tine ţepene. Plange mereu, a stat 3 zile intr-un canal de langa statie pana am gasit-o. Mananca decat cateva picaturi de lapte si cam atat. Nu prea o pot ajuta cu mai mult, imipare foarte rau pentru ea, plus ca de la accident are si alte probleme. Daca stiti cumva un contact pentru a vorbi cu cineva sa o i-a, vreau din suflet sa o stiu in viitor in viata. Baca ma puteti ajuta, costa sufletul bietei cateluse. Va multumesc si astept raspunsuri urgente!

Răspuns Câştigător
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. Da-mi perivat mai multe detalii (unde locuiesti, numar de telfon etc.). Daca este aproape de mine, o sa vin eu sa o i-au, daca nu, o sa vorbesc cu cineva care sta prin apropiere (iubitori de animale).
Felicitari pentru gestul tau si eu cate animale am gasit cu ranite sad...

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Inainte de a o da, i-ai face un mare bine sa o duci la un veterinar. Cred ca sunt ceva programe pentru cainii de pe strada si poate nu platesti. Pe urma poti sa ii gasesti stapan.

| DeshiBebe a răspuns:

Du-o intai la veterinar si dupa vorbeste cu prietenii tai daca vor sa o primeasca.

| ioanax2004 a răspuns:

Buna! Te cred ca vrei sa o ajuti totusi, mai bine o vei da cand se face bine. Duo la veterinar si da-I lapte cu bucati de paine in el. Daca nu mananca, da-I cu seringa. Chiar as vrea sa o iau dar nu pot. Oricum bafta! Foarte, foarte, foarte frumos gestul tau!

| Neferu_Mari_1999 explică:

Multumesc foarte muult, pentru raspunsurile acordate, si vreau sa vorbesc cat de urgent se poate cu RoxanaDeny. Doamne ajuta, poate ii salveaza sufletelul catelusei!

| Neferu_Mari_1999 explică:

Multumesc foarte muult pentru raspunsurile date si aa vrea sa vorbesc urgent cu RoxanaDeny, Doamne ajuta, poate ii salveaza sufletelul bietei cateluse. PSbig grineny, accepta-mi prietenia sa iti dau numaruk meu de telefo: sa iti dau toate detaliile, ar fi bine sa imi dai tu prima mesaj. Multumesc!

| xpppppp a răspuns:

Vorbeste cu mama ta tatal tau un medic veterinar un prieten cineva vezi