| Anonimuuuussssss a întrebat:

Stie cineva niste site-uri cu informatii de initiere in filatelie? Multumesc anticipat. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlexCraescu a răspuns:

Http://kolector.ro/2010/12/20/cataloage-tanar-colectionar/ poti incepe de aci. Desigur google.ro ajuta mult. Am gasit site-uri si in eng si in ge, dar nu garantez ca te ajuta, insa am acest site pe care l-am gasit si ca referinta. Am inteles ca este destul de ajutator: http://www.romfilatelia.ro/noutati/evenimente.php?ContentID=416
Bafta si spor. Este intr-adevar un hobby deosebit si nu pentru oricine. Sa ma tii la curent cu ce gasesti ca, asa, cat de cat, sunt interesat si eu :)