| Userrrrrrrr123456789 a întrebat:

Buna TPU! Stiti cumva daca nisipul acela silicat pentru pisici se inroșește un momentul in care pisica face pipi? Mi-e frica sa nu aiba pisica mea vreo problema de sanatate si sa urineze sange. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| alina2k18 a răspuns:

Folosesc de ani de zile silicat pentru motanul meu de la diferite firme.
Nu s-a inrosit niciodata.
Fugi cu pisica la doctor daca ai pete rosii prin nisipel, costa cam 50-70 lei un sumar de urina ca sa vada daca are vreo infectie urinara.