| คиค a întrebat:

Tocmai am terminat de citit cartea "Ingerul noptii" scrisa de Becca Fitzpatrick, si am gasit de internet o carte scrisa tot de ea, o carte numita "Crescendo".

Am cautat, dar nu am gasit nici o descriere.
Imi poate spune cine despre ce este vorba?

1 răspuns:
| Vet a răspuns:

Povestea este despre o tipa Nora, care este intr-o relatie cu ingerul ei pazitor.Ea devine obsedata de imaginilele care ii apar in minte cu tatal ei, deorece isi doreste sa stie cu adevarat de ce acesta in ultima noapte cand a pelcat din Portland, nu s-a ma intors.In toata aventura ea se bazeaza pe ingerul ei pazitor, dar acesta nu da semne ca ar vrea sa o ajute, el dand impresia ca ascunde secrete mult mai intunecate decat crede ea.