| Stroe_Andreea-Nicoleta_2000 a întrebat:

Buna TpU.

Unde gasesc un caine (mic) de rasa chow-chow?

As dori sa fie ieftin sau daca se poate sa fie donat.

As dori sa detin un caine chow-chow, dar am vazut preturi de la 200 Euro+ si cu toate ca e absolut adorabil nu as da mai mult de 200 Lei pentru ca nu imi permit sa dau sute de euro pe un caine.

Daca stiti vreunul de vanzare/sau cineva care vrea sa doneze nu ezitati.

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"Nu imi permit sa dau sute de euro pe un caine."

Atunci, ia-ți un pește. Sau un șoricel, până strângi bănuții.

Dacă nu, adoptă un cățel din adăpost. Și el vrea o îmbrățișare.

| ℓαυяα a răspuns:

Dacă gasesti la cineva un câine din aceasta rasa la prețul de 200 lei exista riscul sa ti se vândă un câine care este de fapt alta rasa. Dacă nu îți permiți sa îți iei un chow chow sfatul meu este sa îți iei un câine la un preț mai accesibil, dar sa știi ca este din rasa respectiva.

| GirlOnline81 a răspuns:

Iarta-ma ca-ti spun, dar daca nu iti permiti sa dai €200 pe un caine, cu siguranta nu-ti poti permite sa ai grija de el asa cum trebuie.

| Zas a răspuns:

200 de lei pentru un chow? Sper ca glumesti.
Vrei ceva, platesti pentru el.
Daca nu, asta e si te resemnezi.