| deyashvio958 a întrebat:

va rog ajutati-ma! Acum o luna am primit o broasca testoasa iar acum vreau sa mai i-au inca una de aceiasi specie (de Florida). Totusi, mi-e frica sa nu se bata pentru ca am citit pe unele site-uri ca au fost cazut in care s-au batut pana la moarte. Oare se vor intelege?

1 răspuns:
| shadow72 a răspuns:

Intreaba un nenorocit de veterinar..si ce treaba are broasca cu categoria unde ai pus intrebarea... daca intrebai daca vor face sex broastele mai spuneam