| Miriamm a întrebat:

Va rog din tot sufletul meu sa ma ajutati. Imi doresc din toata inima un bichon de talie mica si nu stiu de unde sa fac rost. Am 200 de lei pe care ii ofer din inima celui sau celei care are sau cunoaste pe cineva care imi poate oferii un bichonel. Va rog sa ma credety ca din decembrie caut un bichon si nu gasesc, imi doresc din tot sufletul meu. Cand vad pe cineva pe strada cu catel parca mi se rupe sufletul. Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| bibiiiy a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti cu 200 ron.eu mi-am cumparat un puiut de bichon frise cu 1000 lei. si chiar daca ai gasi un bichon cu 200 lei, crezi ca ai avea resurse financiare de a-l ingriji? gandeste-te mai bine daca poti sa ii oferi ce ii trebuie, pentru ca sunt foarte pretentiosi.eu am cheltuit 300 de euro pe cip,pe carnet de sanatate,vaccinuri si accesorii(sampon,lesa, zgarda, ham, jucarii). daca poti si ai posibilitatea sa ii oferi toate cele spuse de mine mai sus, atunci cauta pe internet catei bichon cu 200 lei si poate gasesti.baftawinking

| GrepolisKing a răspuns:

Da dar nu o sati ajunga 200 de lei deoarece eu mi-am cumparat de pe un site care acum nu mai este si am dat pe un pui 200 de euro