| andreeamelisa30 a întrebat:

Bună TPU! Vreau sa îmi iau un bichon maltez, dar am o problema.Mama mea nu este de acord, deoarece nu suporta animalele, mai ales în casa.Nu mă lasă pentru că își fac nevoile in casa.Ce sa fac că sa fie de acord, voi ce spuneți?

Răspuns Câştigător
| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Categoria gresita. Ii poti propune mamei tale sa luati un covoras (am avut rasa de care spui tu, iar o perioada l-am tinut in casa (motive de sanatate) si am avut un astfel de covor, nu mirosea deloc, doar ca trebuie sa il obisnuiesti pe catel) sau sa il scoti tu afara regulat. Daca stati la curte ii puteti lua o casuta si sa il lasati afara.