| Deea_Maryus_1991 a întrebat:

Buna tup am si eu o problema acum 2 zile am cumparat un bichon havanese are 6 saptamani problema este ca mananca numai supa sa fie cu carne ca altfel nu mananca i-am cumparta bobite nici nu s-a atins de ele i-am cumparat mai multe feluri am incercat in multe feluri i-am pus carne acolo cu bobite le-am imuita in supa am incercat toate felurile ce sa fac sa manance si el bobite pentru ca si de acolo isi ia vitamine si calciu nu numai din supa cu carne spune-ti ce sa ii iau sa manance ce fel de bobite va multumesc

Răspuns Câştigător
| unwestie a răspuns:

Pune-i in farfurioara lui bobite si restul nimic asteapta pina i se face foame si va minca. e alintat atita tot

3 răspunsuri:
| invisibleboy a răspuns:

Daca e rasfatat trebuie sa-l dezveti, nu-l mai indopa toata ziua pune-i bobitele unde sta el si o sa manance pana la urma probeaza si tu cu mai multe feluri si vezi de care se atinge.

| OlteanOana1964 a răspuns:

Incearca sa amestece supa cu boabele si cu conserva. mie asa mi-a mers. imi dai funda?

| Ddariuca a răspuns:

Buna.....eu zic sa incerci daca nu mananca nici un fel de boabe conserve pentru caini de la Aplwes (cred ca asa se scrie ) sau amesteca multa carne taiata subtire cu mai putine boabe...