| deyashvio958 a întrebat:

Acum o luna am primit o testoasa de Florida iar acum mai vreau inca una. Totusi am auzit ca o sa se bata si nu mai sunt asa sigura ca imi voi lua. Ce parere aveti? Se vor bate? Sa-mi i-au inca una? Ofer fundita celui mai convingator raspuns! Multumesc mult!

1 răspuns:
| CapraSnitzi a răspuns:

Daca e testos ia-i o testoasa, si daca e testoasa, ia-i un testos
sau, daca iti mai iei una de acelasi sex, pune-le in medii diferite (acvariu sau unde le tii tu) bafta!