| opierdevara a întrebat:

Buna tuturor:*
Am si eu o rugaminte. Ma puteti ajuta sa gasesc nume unui catelus? Va fi bichon. Si nu stiu sigur ce va fi fata sau baiat.
Nume mai speciale. si nu vreau linkuri dupa net. Am cautat si eu asa si nu prea am gasit.
Funda cel mai frumos nume :*

Răspuns Câştigător
| Yoshi87 a răspuns:

Salut! Uite aici... Iti alegi tu. http://www.animale.ro/nume-de-caini

8 răspunsuri:
| bibiiiy a răspuns:

Nume de baiat:dodo, toto, pukii, piky, flaffy, puf..nume de fata: maya, lola...app ce bichon o sa fie? eu am bichon frise, e baiat si il cheama toto si are 4 lunilove struck baftawinking

| opierdevara explică (pentru bibiiiy):

Sincer?! Inca nu stiu. Pentru ca sora mea a vb cu cineva sa ni-l dea si ea nu mi-a dat prea multe detalii.
Ce dragut:X sa iti traiasca :* si sa te bucuri de el :*

| bibiiiy a răspuns (pentru opierdevara):

Mersii :* la fel si tie:*

| anca29 a răspuns:

Puffy, Cokcy, Loca, Sweety, Rocky(dar e de baiat Rocky :$)

| consilierultau001 a răspuns:

"bichon"

| Snowclaw a răspuns:

Pe bichonul meu il cheama tomi :3
nume:
zuzu
biju
pufi(pentru fete)
pentru baieti
rocky
tomi
altceva nu mai stiu

| Mey a răspuns:

Shaggy Rini Charlie

| FelyB a răspuns:

Am 4 ciini si e ai mei ii chema- Ionica, Patrocle, Puffa si Terry Lee(fata e ultima) ti-as putea propune - Tiffany pentru fata si Lucky entru baiat/