| RpxOnAir a întrebat:

Este cineva pe aici care detine sarpe/serpi(ca animal de companie)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarpele din pantalonii tai e adevarata creatura urata si periculoasa...pentru ca te inmultesti si ne spurci planeta.

10 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Urggh...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar mi-as dori.

| RpxOnAir explică (pentru anonim_4396):

Si eu la fel, vara viitoare dupa ce termin cu bac-ul o sa-mi iau neaparat un corn snake.

| RpxOnAir explică:

Shuriken, se vede lipsa ta de neuroni de la o posta.
In primul rand, Satan era in pielea sarpelui, in al doilea rand, asta e un basm de adormit copiii ca tine.
Toti spuneti asta despre serpi doar pentru ca habar nu aveti. Sunteti crescuti de mici cu ideea ca dumnezeu e real si va iubeste, si cu ideea ca serpii sunt animale rele care vor sa va manance. Daca te-ai documenta ai vedea ca serpii, in speciali cei de casa tinuti ca animale de companie, nu musca. Nu degeaba sunt atatia americani cu serpi, crezi ca mai aveau serpi daca ii muscau sau ce? Exista multe rase care sunt foarte prietenoase, dar na, asa e cand nu ne informam. Nu mai manca rahat degeaba, daca lumea s-ar informa si ar face ceva in loc sa se roage ar fi mult mai frumos. O seara buna