| Seby80 a întrebat:

Buna tuturor. Vreau sa imi cumpar o consola, as dori sa aleg intre Playstation3 Move si Xbox 360 kinect. As dori parerea voastra dupa grafica, jocuri, ma refer la consola cu care adevarat te face fericit, adica sa nu ma plictisesc dupa 1-2 saptamani. as vrea parerea voastra, dar nu conteaza pretul (sa nu va legati de pret, nu prea ma intereseaza). ofer funda, si raspunsul sa fie sincer, nu de la cei care nici nu au testat asa si nu stiu nimic in acest domeniu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai noi chestii in materie de jocuri ( aici apar jocurile prima data ) / cel mai bun controller / cel mai usor de folosit controler / cel mai bun senzor / grafica 10+ jocurile se misca perfect

daca vrei toate astea ia-ti xbox 360 slim 250 Gb + kinnect iti recomand de la dobo.ro sau emag.ro livrare a 2 a zi il ai acasawinking pana in ora 20 maxim

daca vrei un senzor care cand trece cineva in fata lui se opreste ia-ti play station 3 daca vrei un j3g de controler ia-ti ps 3 daca vrei cele mai ne amuzante jocuri ia-ti ps 3

tine minte orice apare pe piata e intai pe xbox rar se intampla ca titluri gen

god of war uncharted sau killzone 3 sa apara prima data pe ps 3

in rest orice chestie noua apare pe xbox

play station network e gratis dar de cacao
xboxb gold costa lunar sau pe diferite perioada si e SUPER calitativ ma refer

deci ia-ti xbooxxx

2 răspunsuri:
| quake a răspuns:

Ia-ti un xbox 360 kinect are o grafica mult mai buna si jocurile se vad si merg mai bine oricum la xbox 360 kinect are caea mai buna grafica si sunt o gramada de jocuri care pot fi jucate imediat fundita te erog

| zck360 a răspuns:

Alex doar pentru ca tu ai xbox nu trebuie sa desconsideri ps3 si eu am un xbox dar in realitate cele mai noi chestii sunt pe ps3 de move nu zic nimic ca nu l am avut niciodata dar are si kinect ul dezavantajele lui dar oricum ai dreptate XBOX rulzzzz