| Maria12 a întrebat:

va place sa jucati conquiztador?

Răspuns Câştigător
| Georgyana98 a răspuns:

Da imi place foarte mult...ca este de cultura generala si ne invata multehappy

tie iti place... app si pe mine ma mai cheama mariahappy

13 răspunsuri:
| Meryem027 a răspuns:

Bineinteles, plus ca este un joc care ma ajuta la imbunatatirea culturii mele generale. Bafta!

| NothingImportant200 a răspuns:

Da. tie

| AnnaMariaaa a răspuns:

Da, am 1000 si ceva de jocuri.

| Fluffy a răspuns:

Dalove struck E un joc care iti imbunatateste cultura generala si ai ocazia sa iti faci si prieteni noi happy

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Da. e frumos jocul big grin. Chiar daca nu castigi, si pui cateodata la nimereala.big grin. Funda laughing big grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu da ma joc de plictiseala big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am nu stiu cum sa imi fac cont ma ajuti?

| shtephie a răspuns:

Da,imi place!

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Dalove struck imi place f mult:X dar ma enerveaza ca sunt unii disperati care nu stiu sa piarda si incep sa vorbeasca aiureaoh go on

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Logic.love strucklove struck

| D[:x] a răspuns:

Da imi place fff.multlove struck
Desi in ultimu` timp nu prea am jucatlaughing)

| aLLecsya a răspuns:

Da, este un joc de cultura generala care te ajuta sa afli lucruri pe care nici nu stiai`tongue

| ionutzcool a răspuns:

Da imi place sa joc dar as vrea sa fac cont nou si nu imi apare sa scriu parola cand vreau sa fac cont