| OaNaDouaPuncteIcs a întrebat:

Va rog, ajutati-ma!
Eu am n catel mik, de vreo 5 -6 luni.Ieri tata s-a intors de la munca pe la 10 noaptea cu masina.Catelusul mic(reksio) cred ca a vrut sa il intampine iar din greseala s-a bagat sub masina.Atunci tata nu l-a observat si din greseala l-a calcat pe o labutza din spatecrying crying crying crying crying crying crying crying
N-a schelalait foarte mult dupa ce l-a calcat, dar nu se mai poate misca...cryingcryingcryingcrying
Va rog, sa nu credeti ca tata a vrut sa faca intentionat, pentru ca el iubeste mult animalele.Eu am vazut clar cum s-a intamplat.
El intrand cu masina in curte a vazut catelul in fata lui si a intrat foarte incet sa nu-l calce.Deodata Reksio s-a dus langa roata din spate si l-a calcat pe labutza din spatecrying
Ce as putea sa fac?
Credeti ca l-a lovit tare?(l-a lovit cu roata masinii)
Cu ce as putea sa-l dau la labutza?

Răspuns Câştigător
| andreeadragutza22 a răspuns:

Stiu ca nu a vrut dar 1 dul la un veterinar sad sa i se vindece repede poate daca nu nu mai are cei face dul repede la un veterinar ca altfel nai ce ii mai face funda? imi pare rau pentru catelul tau

9 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Nu. Nu cred ca tatal tau ar putea face asa ceva intentionat. Dar, du-te repede cu catelusul la veterinar, ca sa nu fie prea tarziu. Cainii se refac foarte repede. Pa!

| Smiley a răspuns:

Cred ca trebuie sa te duci cu el la veterinar, si veterinarul o sa iti spuna ce sa facibig grin
Funda?

| Millanteria a răspuns:

Cel mai indicat e sa-l duci la un medic veterinar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu un catelusi odata si i s-a intamplat acelasi lucru(la calcat masina pe labuta),chiar in ziua respectiva l-am dus la veterinar si i-a dat o solutie cu care ii masam piciorul, si dupa ceva vreme s-a facut bine, acum nu stiu cat de grav a fost in cazul catelului tau (Sper sa isi revinahee hee

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Imi pare rausad
Eu zic sa il duci cat mai repede la veterinar pentru ca ar putea s-o aiba rupta.sad
Pa, pa.
PS: De moment poti sa i-o bandajezi sa n-o mai miste ca sigur o are ruptasad

| TheSoldier a răspuns:

Off...imi pare rau pentru el si eu iubesc cateii dar nu stiu am sa caut si daca o sa gasesc ceva o sa iti zic

| Garfield_Mario_2000 a răspuns:

Si mie imi pare rau pentru el! :-( {Auzi! - Ce nume: REKSIO! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

| Antoniamarinn a răspuns:

Sa il duci la veterinarwinking Neaparathappy...veterinarul stie ce sa faca. Sper ca te-am ajutat:X

| PinkClub a răspuns:

De obicei cand se intampla asa ceva nu da niciodata vina pe nimeni nici pe tine nici pe alt cineva dra da ca la calcat pe labuta sa stii ca trebuie sa il duci la veterinar ca sa-l trateze si sa pota sa ii puna o tija sfatul meu e du-l cat mai repede la veterinar ca sa nu isi piarda piciorul de tot