| Maria897 a întrebat:

Bună! Voiam să vă intreb:1. Dacă un câine care a stat 3 ani la curte se va putea obișnui la apartament? Intreb asta pentru ca o să îmi aduc cățeaua la bloc și o să am mare grijă de ea, o să o scot afară și o iubesc mult si 2. O cățea de 3 ani mai este jucăușă și se mai joacă cu mingi si jucării? Vreau răspunsuri serioase pentru că îmi iubesc mult cățeaua! Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| xxXClausXxx a răspuns:

Buna! Da, intr-o saptamana va fi obisnuita complet desi la inceput va fi mai dificil si pentru ea atat cat va fi si pentru tine!