| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa ii fac unei prietene un videoclip cu poze de ziua ei si cu mai multe melodii. Cunoasteti aplicatii fara virusi pentru Android?

5 răspunsuri:
| NoFeelings a răspuns:

Vivavideo.
La mulți ani

| Andreea213 a răspuns:

Eu folosesc Videoshow. Este foarte buna.

| RedTMS a răspuns:

Poti folosi VIVA VIDEO PRO! Acesta este cu bani pe Magazin Play dar ti-l poti lua gratis! Intra pe linkul asta: http://m.aptoide.com si apasa pe butonul portocaliu pe care scrie INSTALL APTOIDE! Il instalezi apoi intri pe linkul asta: http://m.larsonuuo.store.aptoide.com/......Editor+App si dai pe butonul verde INSTALL! Apoi trebuie sa intre automat in aplicatia descarcata si sa porneasca descarcarea. Dupa descarcare dai instalare si instalezi aplicatia de care ai nevoie! SUCCES SI SPER CA AI INTELES CEVA CHIAR DACA AM EXPLICAT CEVA MAI INCALCIT!

| AlexandraMoon a răspuns:

VivaVideo,VideoShow,Kine Master, Filmora Go astea sigur nu au virusi(le-am incercat pe toate)

| Radu_Alexandra_2000 a răspuns:

Incearca cu Vivavideo de pe Magazin Play.