| MihaelaStyles a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon nou si nu stiu ce sa aleg dintre Samsung galaxy Mini2 sau galaxy Y. Voua care vi se pare mai bun?

Răspuns Câştigător
| pipluup a răspuns:

Desi nu avem cifre concrete, din gama smartphone-urilor entry level dotate cu Android, Samsung GALAXY mini a fost unul din cele mai vandute telefoane in 2011 la Orange Romania. Ca urmare a cererii si a succesului de care s-a bucurat, Orange a mentinut acest terminal ca Beast Deal timp de 4 luni. Acum a venit randul lui GALAXY mini 2 sa intre in oferta Orange. Terminalul a fost anuntat in februarie 2012 iar din 20 aprilie, va fi disponibil in stoc.

4 răspunsuri:
| papusika34 a răspuns:

Pai, eu una ti-as recomanda alt telefon, cu toate ca astea doua care le-ai scris sunt foarte bune. Uite inceraca si acest telefon Samsung galaxy Y pro. E super tare! Din cate am inteles are android si Wi-fi, deci poti sa-ti iei diverse aplicati, plus ca are tastatura qwerty si in acelasi timp are si touchscreen. Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundita? puppy dog eyes

| MihaelaStyles explică (pentru papusika34):

Scuze dar eu as vrea unul pe touch-screen! M-am saturat de tastatura laughing

| papusika34 a răspuns (pentru MihaelaStyles):

Aha, ok, eu doar ti-am zis laughing

| Daadad a răspuns:

Amandoua sunt bune.Eu detin Galaxy Y si sunt foarte multumit de el. Mini 2 are ecranul putin mai mare si camera mai buna.