| Marian92821 a întrebat:

Buna ziua! Acum 3 zile m-am mutat la un camin pentru scoala si pisicuta asta nu arata chiar asa rau cum arata in acest video, dar de atunci starea ei s-a deteriorat chiar mai rau adica au inceput sa i se vada oasele de la picioare. Mama ei are de cand exista ceva la burta nu stiu cand naste ii naste fara suficient hormon de crestere ca exemplu puii unei alte pisici care au fost nascuti in acelasi timp cu pisica asta mai au un pic si devin cotoi si asta mica arata cum arata din pacate...
Nu am posibilitatea de a merge la veterinar.

Uitati videoul: https://youtu.be/J8KhlgCeZvQ

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Gena proastă, incest.

| Anonimul151 a răspuns:

Încearcă să apelezi la asociații din orașul tău pentru salvarea animalelor, și spune-le că nu ai posibilitatea de a o duce la veterinar. Explică-le lor situația și te vor ajuta. Sunt multe asociații, care îți decontează toate costurile legate de veterinar.

Cu siguranță există și la tine în oraș asociații de genul. În toată România există.

| Innamya a răspuns:

Poți merge la farmacia veterinară, spune-i ce probleme are pisicuța și îți va da medicamente pentru ea. multă sănătate