| Gabiițțaa a întrebat:

Alaltăieri am aflat cainele meu are Parvroviroza. Are 9 luni și toate vaccinurile făcute. Facem tratament la cel mai bun doctor veterinar din Brașov. Tratament perfuzabil. Care ar fi șansă la vârsta lui sa își revină? Care a mai avut caței cu acest virus?

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Cred că medicul veterinar ar trebui să fie cel care să îți răspundă la această întrebare.

| Gabiițțaa explică (pentru Andreeush):

Medicul veterinar a zis ca nu se știe. Eu voiam sa știu cine a mai avut cățeluși cu aceasta problema.